Yhteystiedot

Myyntipalvelu arkisin klo 8-18

0400 805 333

Myynti ja vuokraus

Juho Sankala

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi
juho.sankala@talliosake.fi
040 173 2055

Jonne Sandstöm

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi jonne.sandstöm@talliosake.fi 040 480 2300

Saku Häkkinen

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi
saku.hakkinen@talliosake.fi
040 860 1011

Hannu Peltonen

Aluemyyntipäällikkö, Pirkanmaa
hannu.peltonen@talliosake.fi
040 630 3150

Antti Kovero

Aluepäällikkö, vuokrauspalvelu, Pirkanmaa
antti.kovero@talliosake.fi
040 732 3592

Anssi Kuikka

Aluemyyntipäällikkö, Keski-Suomi & Itä-Suomi anssi.kuikka@talliosake.fi
050 540 9047

Ville Torvela

Aluemyyntipäällikkö, Pohjois-Suomi
ville.torvela@talliosake.fi
040 664 4151

Joni Viitanen

Asiakkuuspäällikkö, vuokrauspalvelu joni.viitanen@talliosake.fi
040 162 7812

Sari Sankari

Assistentti, vuokrauspalvelu
sari.sankari@talliosake.fi
040 185 8330

Sanna Satukangas

Aluepäällikkö, vuokrauspalvelu, Etelä-Suomi
sanna.satukangas@talliosake.fi
040 630 5072

Henrik Salmi

Aluemyyntipäällikkö, Varsinais-Suomi
henrik.salmi@talliosake.fi
040 712 4730

Anttoni Nuutinen

Aluemyyntijohtaja, Etelä-Suomi
anttoni.nuutinen@talliosake.fi
044 056 5658

Jani Sanevuori

Aluepäällikkö, vuokrauspalvelu, Etelä-Suomi
jani.sanevuori@talliosake.fi
050 361 4814

Mika Hermaala

Asiakkuuspäällikkö, vuokrauspalvelu
mika.hermaala@talliosake.fi
040 749 7688

Muutostyöt ja asiakaspalvelu

Tommi Juusola

Asiakasvastaava
tommi.juusola@talliosake.fi
040 682 1899

Johto

Kalle Karjula

Kehitysjohtaja
kalle.karjula@talliosake.fi
040 680 3278

Maarit Helander

Johtaja, myynti- ja vuokrauspalvelu
maarit.helander@talliosake.fi
044 593 8661

Eero Pulkkinen

Rahoitusjohtaja
Eero.pulkkinen@talliosake.fi
040 183 0459

Venla Kokkonen

Markkinointipäällikkö
venla.kokkonen@talliosake.fi
040 670 0339

Petri Nieminen

Liiketoimintajohtaja, Tilat (Talliosake, Talli)
petri,nieminen@talliosake.fi
050 314 3617

Maanhankinta ja Hankkeet

Juha Jalonen

Hankejohtaja
juha.jalonen@den.fi
040 081 6410

Jaakko Laitinen

Hankepäällikkö jaakko.laitinen@talliosake.fi
040 903 0706

Rakentaminen

Vesa Niemelä

vesa niemela@den.fi
0407447715

Myyntilaskutus


Myyntilaskutukseen liittyvissä asioissa voitte ottaa yhteyttä:

myyntilaskut@den.fi
020 746 3960 (klo 8.30 – 15:30)