Yhteystiedot

Myyntipalvelu arkisin klo 8-18

0400 805 333

Myynti ja vuokraus

Jani Sanevuori

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi Vuokrauspalvelu, LVV
jani.sanevuori@talliosake.fi
050 361 4814

Ville Torvela

Aluemyyntipäällikkö, Pohjois-Suomi, LVV
ville.torvela@talliosake.fi
040 664 4151

Hannu Peltonen

Aluemyyntipäällikkö, Etelä- ja Keski-Suomi
hannu.peltonen@talliosake.fi
040 630 3150

Sari Sankari

Vuokrauksen koordinaattori, LVV
sari.sankari@talliosake.fi
040 185 8330

Panu Turunen

Markkinointipäällikkö panu.turunen@talliosake.fi
040 631 5202

Juho Sankala Talliosake

Juho Sankala

Asiakkuuspäällikkö, Vuokrauspalvelu, LVV juho.sankala@talliosake.fi
040 173 2055

Venla Tynys (vanhempainvapaalla)

Markkinointipäällikkö,
(Talliosake & Talli swe)
venla.tynys@talliosake.fi
040 670 0339

Anttoni Nuutinen

Myyntijohtaja, LVV
anttoni.nuutinen@talliosake.fi
044 056 5658

Hankkeet & rakentaminen

Lasse Heikkilä

Maanhankinta  ja hankkeet

Maanhankintapäällikkö
lasse.heikkila@talliosake.fi
044 040 2123

Jonna Launonen

Takuuasiat

Takuutarkastusasiantuntija jonna.launonen@talliosake.fi
040 705 8333

Jarmo Nieminen

Työnjohto

Projektipäällikkö
jarmo.nieminen@talliosake.fi
040 569 3032

Johto

Petri Nieminen

Toimitusjohtaja
(Talliosake & Talli)
petri.nieminen@talliosake.fi
050 314 3617

Myyntilaskutus


Myyntilaskutukseen liittyvissä asioissa voitte ottaa yhteyttä:

myyntilaskut@talliosake.fi