Yhteystiedot

Myyntipalvelu arkisin klo 8-18

0400 805 333

Myynti ja vuokraus

Juho Sankala

Aluemyyntipäällikkö, LVV
Etelä-Suomi
juho.sankala@talliosake.fi
040 173 2055

Jonne Sandström

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi jonne.sandström@talliosake.fi
040 480 2300

Saku Häkkinen

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi
saku.hakkinen@talliosake.fi
040 860 1011

Hannu Peltonen

Aluemyyntipäällikkö, Pirkanmaa
hannu.peltonen@talliosake.fi
040 630 3150

Antti Kovero

Aluepäällikkö, vuokrauspalvelu, LVV Pirkanmaa
antti.kovero@talliosake.fi
040 732 3592

Anssi Kuikka

Aluemyyntipäällikkö, Keski-Suomi & Itä-Suomi anssi.kuikka@talliosake.fi
050 540 9047

Ville Torvela

Aluemyyntipäällikkö, LVV
Pohjois-Suomi
ville.torvela@talliosake.fi
040 664 4151

Joni Viitanen

Asiakkuuspäällikkö, vuokrauspalvelu joni.viitanen@talliosake.fi
040 162 7812

Sari Sankari

Vuokrauksen koordinaattori
sari.sankari@talliosake.fi
040 185 8330

Sanna Satukangas

Aluepäällikkö, vuokrauspalvelu, LVV Etelä-Suomi
sanna.satukangas@talliosake.fi
040 630 5072

Henrik Salmi

Aluemyyntipäällikkö, Varsinais-Suomi
henrik.salmi@talliosake.fi
040 712 4730

Anttoni Nuutinen

Aluemyyntijohtaja, LVV
Etelä-Suomi
anttoni.nuutinen@talliosake.fi
044 056 5658

Jani Sanevuori

Aluepäällikkö, vuokrauspalvelu, LVV Etelä-Suomi
jani.sanevuori@talliosake.fi
050 361 4814

Elisa Koskela

Asiakkuuspäällikkö, LVV
elisa.koskela@talliosake.fi
040 620 5050

Muutostyöt ja asiakaspalvelu

Tommi Juusola

Asiakasvastaava
tommi.juusola@talliosake.fi
040 682 1899

Johto

Petri Nieminen

Liiketoimintajohtaja, Tilat
(Talliosake, Talli)
petri,nieminen@talliosake.fi
050 314 3617

Kalle Karjula

Kehitysjohtaja, Tilat
(Talliosake, Talli)
kalle.karjula@talliosake.fi
040 680 3278

Antti Vannas

Rakennusjohtaja, Toteutus/Tilat
(Talliosake)
antti.vannas@den.fi
040 172 0500

Maarit Helander

Myyntijohtaja, LVV
(myynti ja vuokraus)
maarit.helander@talliosake.fi
044 593 8661

Mikko Lahtinen

Kehitysjohtaja
Kansainvälistyminen
mikko.lahtinen@den.fi
040 903 0739

Venla Kokkonen

Markkinointipäällikkö, Tilat
(Talliosake ja Talli)
venla.kokkonen@talliosake.fi
040 670 0339

Eero Pulkkinen

Rahoitusjohtaja, Tilat
(Talliosake ja Tilat)
eero.pulkkinen@talliosake.fi
040 183 0459

Mika Hermaala

Asiakkuusjohtaja, LVV
mika.hermaala@talliosake.fi
040 749 7688

Maanhankinta ja Hankkeet

Juha Jalonen

Hankejohtaja
juha.jalonen@den.fi
040 081 6410

Jaakko Laitinen

Hankepäällikkö
jaakko.laitinen@talliosake.fi
040 903 0706

Rakentaminen

Antti Vannas

Rakennusjohtaja, Tilat

antti.vannas@den.fi
040 172 0500

Tero Silvennoinen

Rakennuspäällikkö, Tilat

tero.silvennoinen@den.fi
040 543 9233

Tuomas Luiro

Rakennuspäällikkö, Tilat

tuomas.luiro@den.fi
040 194 0446

Tomi Seppä

Projektipäällikkö, Tilat

tomi.seppa@den.fi
040 809 9019

Jarmo Nieminen

Projektipäällikkö, Tilat

jarmo.nieminen@den.fi
040 569 30302

Jaakko Sirviö

Projektipäällikkö, Tilat

jaakko.sirvio@den.fi
040 721 8848

Olli Kesonen

Projektipäällikkö, Tilat

olli.kesonen@den.fi
044 333 8344

Jari Pinonummi

Projektipäällikkö, Tilat

jari.pinonummi@den.fi
040 542 4210

Jari Huttunen

Projektipäällikkö, Tilat

jari.huttunen@den.fi
040 677 2606

Simo Räty

Projektipäällikkö, Tilat

simo.raty@den.fi
040 152 5285

Jonna Launonen

Rakentamisen koordinaattori, Tilat

jonna.launonen@den.fi
040 705 8333

Maarit Renwall

Rakentamisen assistant, Tilat
Tilaustoiminta

maarit.renwall@den.fi
040 767 7460

Myyntilaskutus


Myyntilaskutukseen liittyvissä asioissa voitte ottaa yhteyttä:

myyntilaskut@den.fi
020 746 3960 (klo 8.30 – 15:30)