Valikko Sulje

YHTEYSTIEDOT

Myyntipalvelu arkisin klo 8-18

0400 805 333

Myynti ja vuokraus

Juho Sankala

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi
juho.sankala@talliosake.fi
040 173 2055

Jonne Sandström

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi
jonne.sandstrom@talliosake.fi
040 480 2300

Saku Häkkinen

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi
saku.hakkinen@talliosake.fi
040 860 1011

Hannu Peltonen

Aluemyyntipäällikkö, Pirkanmaa
hannu.peltonen@talliosake.fi
040 630 3150

Antti Kovero

Aluepäällikkö, vuokrauspalvelu, Pirkanmaa
antti.kovero@talliosake.fi
040 732 3592

Jaakko Laitinen

Aluemyyntipäällikkö, Keski-Suomi
jaakko.laitinen@talliosake.fi
040 903 0706

Ville Torvela

Aluemyyntipäällikkö, Pohjois-Suomi
ville.torvela@talliosake.fi
040 664 4151

Elisa Koskela

Aluepäällikkö, vuokrauspalvelu, Pohjois-Suomi
elisa.koskela@talliosake.fi
040 620 5050

Sari Sankari

Assistentti, vuokrauspalvelu
sari.sankari@talliosake.fi
0400 012 432

Sanna Satukangas

Aluepäällikkö, vuokrauspalvelu, Etelä-Suomi
sanna.satukangas@talliosake.fi
040 630 5072

Henrik Salmi

Aluemyyntipäällikkö, Varsinais-Suomi
henrik.salmi@talliosake.fi
040 712 4730

Anttoni Nuutinen

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi
anttoni.nuutinen@talliosake.fi
044 056 5658

Jani Sanevuori

Aluepäällikkö, vuokrauspalvelu, Etelä-Suomi
jani.sanevuori@talliosake.fi
050 361 4814

Muutostyöt ja asiakaspalvelu

Tommi Juusola

Asiakasvastaava
tommi.juusola@talliosake.fi
040 682 1899

Johto

Markus Alitalo

Liiketoimintajohtaja
markus.alitalo@talliosake.fi
040 545 9373

Kalle Karjula

Myyntijohtaja
kalle.karjula@talliosake.fi
040 680 3278

Maarit Helander

Johtaja, vuokrauspalvelu
maarit.helander@talliosake.fi
044 593 8661

Konsta Rautiainen

Johtaja, myyntioperaatiot
konsta.rautiainen@talliosake.fi
040 134 4019

Jaakko Leinonen

Investointi- ja hankejohtaja
jaakko.leinonen@den.fi
050 518 7826

Venla Kokkonen

Markkinointipäällikkö
venla.kokkonen@talliosake.fi
040 670 0339

Eero Pulkkinen

Rahoitusjohtaja
eero.pulkkinen@talliosake.fi
040 183 0459

Rakentaminen

Joona Österberg

joona.osterberg@den.fi
040 762 0083

Tero Silvennoinen

tero.silvennoinen@den.fi
040 543 9233

Joel Rantanen

joel.rantanen@den.fi
040 650 0606

Tuomas Luiro

tuomas.luiro@den.fi
040 194 0446

Heikki Koivukangas

heikki.koivukangas@den.fi
040 513 0694

Myyntilaskutus

Myyntilaskutukseen liittyvissä asioissa voitte ottaa yhteyttä:

myyntilaskut@den.fi
020 746 3960 (klo 8.30 – 15:30)

Kiinnostuitko?















Olen kiinnostunut:
Ostamisesta Vuokraamisesta Sijoittamisesta Varaamisesta Hinnastosta Rahoituksesta

Paikkakunta *:


Viesti:


Olen lukenut Den Finland Oy:n rekisteriselosteen.